Electrolux ENP7MD19S

Naujas (-a)

D.188,4cm.Alytuje 

Daugiau detalių

Pristatymas per 1-3 d.d.


Konsultacija ir užsakymas telefonu:
+370-655-98800
NEMOKĖKITE UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimkite “Ventara.lt” parduotuvėse.

890,00 €

Informacija

Aukštis cm 188,4
Energijos efektyvumo klasė A+++
Šaldymo sistema No frost (bešerkšnė)
Šaldytuvo tipas šaldytuvas su šaldikliu apačioje

Prekės aprašymas

Metinės energijos sąnaudos: 172kWh

Energijos klasė: D

Šaldytuvo talpa: 207L.

Šaldiklio talpa: 62L.

Triukšmo lygis: 35dB.

Išmatavimai  AxPxG – 1894x560x550mm.

,,GreenZone‘‘+ stalčius padeda išsaugoti vaisių ir daržovių maistines medžiagas. ,,GreenZone‘‘ yra idealus laikymo stalčius, kuris pašalina perteklinę drėgmę ir palaiko reikiamą drėgmės kiekį Jūsų daržovėms. Taip po 11 dienų išsaugoma iki 95% vitaminų, nes prekėms yra tinkamas drėgmės kiekis.

,,TwinTech-NoFrost‘‘ nereikia atšildyti šaldiklio. Dviguba aušinimo sistema išlaiko maistą 60% daugiau hidratuotu nei šaldytuvuose su vienu garintuvu. Naudojant sauso šaldiklio orą, palaikoma ideali drėgmė ir maistas neišdžiūsta.

Skonis ir aromatas visada yra geriausi su ,,MultiFlow‘‘. Ši technologija palaiko stabilią temperatūrą šaldytuve, kad Jūsų produktai neišdžiūtų. Taip maistas išliks skanus iki kito apsipirkimo.

,,CustomFlex“ durelės – su individualiai reguliuojama lentynų sistema. Gaminant skanius patiekalus, labai svarbu turėti po ranka šviežių ingredientų. Dabar AEG šaldytuve „Customflex“ galite sutvarkyti. Dėl perkeliamos lentynos su universaliomis dėžėmis patogu sudėti maisto produktus į šaldytuvą ir užtikrinama, kad produktai yra pasiekiami tada, kai jų reikia. Jų nuimami dangteliai apsaugo nuo maisto kvapo sklidimo ir padeda visada išlaikyti gaivią

laikymo erdvę taip, kaip norite – greitai ir lengvai perkelti ir pertvarkyti dėžutes, kad būtų daugiau vietos laikymui. Spaustukai

Elektroninis jutiklinis valdymas su skystųjų kristalu ekranu, tiksliai nustatysite temperatūrą šaldytuvo ir šaldiklio skyriuje.

Atskiras šaldymo kameros ir šaldytuvo valdymas.

Atostogų funkcija, skirta sumažinti energijos sąnaudas ilgai nesinaudojant ir išvengti pelėsių bei blogų kvapų

Garsinis ir vaizdinis įspėjimas apie aukštą temperatūrą. Neuždarytos durelės ir pakilusi temperatūra, Jus perspės regimasis, ir girdimasis signalas

Vidaus LED apšvietimas.

 Automatinis atitirpinimas šaldytuvo ir šaldiklio skyriuose.

Atskiras stalčius su žemesne temperatūra šviežiai mėsai ir žuviai laikyti Su lentyna „FlexiShelf“ šaldytuvo erdvė puikiai pritaikoma aukštesniems daiktams laikyti.

Prekė Alytuje.

Garantija 2 metai.

30 kita (-os) prekė (-ės) toje pačioje kategorijoje: