Prekių pristatymo sąlygos


1. Prekių atsiėmimas parduotuvėje Alytuje (Pramonės g. 5) .

2. Prekių atsiėmimas parduotuvėje Kaune (Kovo 11-osios g. 45A).

3. Prekių pristatymas per kurjerį į namus per 1-3 darbo dienas. Jeigu prekių nėra sandėlyje, prekės pristatomos per 2-14 darbo dienų.  Prekių, kurių nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti ir ilgiau, tokiu atveju mes su jumis susisieksime ir informuosime apie pristatymo terminą.

4. Siuntos klientams yra pristatomos darbo dienomis 8-18 val.

5. Visas prekes pristato kurjerių tarnyba Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu.

6. Standartinio pristatymo mokestis:

   Smulki buitinė technika - 5 EUR.  

   Stambi buitinė technika - 10 EUR.

7. Keturių rankų paslauga (užnešimo paslauga)- 15 eurų. Užnešimo paslauga teikiama tik darbo dienomis nuo 8-17val. (Paslauga teikiama didžiuosiuose Lietuvos miestuose)

8. Siuntų pristatymas į Lietuvos teritorijos Kuršių Neriją – papildomas 40,54 Eur mokestis.

 Atsiimant prekes būtina žinoti:

 1. Prekių pristatymo metu pirkėjas ar pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu (kurjeriu) patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį ir kokybę.

 2. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, kokybės ar kiekio neatitikimą, pirkėjas privalo nepriimti siuntos. Tokiu atveju pirkėjas ir transporto įmonės atstovas (kurjeris) užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus siuntos pažeidimus.

 3. Pirkėjui priėmus siuntą  ir pasirašius kurjerio pateiktame duomenų kaupiklyje ar popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekių siuntos pakuotės nepažeistos, prekių kokybė ir kiekis atitinka pirkimo ir pardavimo sąlygas.

 4. Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

 5. Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tokiu atveju užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti jūsų užsakymą.

 6. Jeigu pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, tuomet būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą pinigų sumą.