Zanussi ZBB27650SV

Naujas (-a)

A+.177,2cm.Kaune

Daugiau detalių

Pristatymas per 1-3 d.d.


Konsultacija ir užsakymas telefonu:
+370-655-98800
NEMOKĖKITE UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimkite “Ventara.lt” parduotuvėse.

380,00 €

Informacija

Aukštis cm 177,2
Energijos efektyvumo klasė A+
Šaldymo sistema No frost ( bešerkšnė ) šaldiklyje
Šaldytuvo tipas šaldytuvas su šaldikliu apačioje

Prekės aprašymas

iIntegruotas šaldytuvas-šaldiklis Zanussi ZBB27650SV yra šeimos dydžio įrenginys, pasižymintis visomis jums reikalingomis savybėmis. Sąrašo viršuje yra tai, kad jo nereikia atitirpinti rankiniu būdu ir jis turi  A+ energijos įvertinimą.

Lankstus šaldytuvas
Pagrindinė 158 litrų talpos šaldytuvo saugykla yra keturiose lentynose ir dviejuose pusės pločio gaminių stalčiuose. Trijų durų lentynose yra gili butelių lentyna. Trys lentynos ir durų balkonai yra reguliuojamo aukščio, kad galėtumėte lengvai susidėti šaldytuvo laikymo vietą taip, kaip norite. Taip lengviau laikyti maistą ir vėliau jį rasti.

Neužšąlantis šaldiklis
88 litrų talpos šaldiklis turi keturis skaidrius stalčius, įskaitant ypač gilų įrenginį apačioje, kuris yra pakankamai didelis.

Jokio rankinio atitirpinimo
Šaldiklis be šerkšno apsaugo nuo ledo susidarymo, todėl jums niekada nereikės gaišti laiko jį atitirpinant. Taip pat gera žinia yra ta, kad šaldytuvas turi automatinę atitirpinimo sistemą.

Greitos funkcijos
Šaldytuvas turi greito šaldymo funkciją, o šaldiklis – greito užšaldymo režimą. Taigi, naujus šviežio maisto pirkinius galite atvėsinti arba užšaldyti greičiau – nepakeldami turimo maisto temperatūros. Abu turi automatinį atstatymą, todėl tereikia aktyvuoti funkcijas prieš einant apsipirkti, o visa kita padarys šis prietaisas.

Mažai energijos
sunaudojantis LED apšvietimas ir elektroniniai valdikliai, sumontuoti ant šaldytuvo durelių, kad būtų lengviau pasiekti, šis šaldytuvas-šaldiklis turi A+ energijos vartojimo efektyvumo įvertinimą.

Galimi pakuotės ir nežymūs išoriniai pažeidimai.

Garantinis aptarnavimas 2 metai.

 Kaune

30 kita (-os) prekė (-ės) toje pačioje kategorijoje: